Novinky

Unikly fotografie další verze kožených řemínků Leather Loop pro Apple Watch. Co na ně říkáte?

Apple chystá všem majitelům Apple Watch brzy nadělit zbrusu nové řemínky. V diskuzi na Redditu se totiž objevilo několik snímků, které zachycují přepracované řemínky z řady Leather Loop. Podle zdroje dojde k oficiálnímu odhalení již za několik týdnů. Pravděpodobně tak Apple učiní v průběhu konání vývojářské konference WWDC 2020, která startuje 22. června.

Apple v současné době prodává kožené řemínky Leather Loop ve čtyřech různých barvách – tyrkysová, žlutá, sedlově hnědá a černá.

Pokud jde o uniklé fotografie, tak to vypadá, že řemínky nabídnou zcela odlišný design. Za zmínku stojí především jinak řešené články s magnety a barevné akcenty na okrajích. Počítat můžeme také s jinými barvami, konkrétně se nové řemínky objeví také v modré a červené variantě.

Zdroj: 9to5mac

Co se týče vlastností, tak v zákulisí se šušká o tom, že další verze Leather Loop řemínků pro Apple Watch budou lépe odolávat vlhkosti, respektive jim nebude tolik vadit, když se namočí. To se současnou verzí možné není, tedy alespoň z vlastní zkušenosti to příliš nedoporučuji. Kůže totiž není patřičně ošetřena a při častém namáčení jí značně zkrátíte životnost.

Ze zveřejněných snímků je evidentní, že řemínky se tváří mnohem sportovněji, což může oslovit mnohem širší část publika. Řada uživatelů si totiž k Apple Watch nepořizuje další pásky, přičemž největší přednost dávají silikonovým verzím, které jsou zároveň nejuniverzálnější.

Co říkáte na novou verzi řemínků Leather Loop? Líbí se vám nové pojetí designu, případně budete uvažovat nad pořízením některé z variant? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem.

Zdroj
9to5mac

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Jeden komentář

  1. Mam kozeny reminek z Aliexpressu za par korun a maximálni spokojenost. Original za 2000,- nema takovou hodnotu a pochybuji, že ten co je v clanku na tom bude jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button