AktualityNovinky

Uniklé snímky iPhone 6S potvrzují Force Touch displej a přepracovanou FaceTime kamerku

Zahraničnímu serveru 9to5Mac se podařilo získat nové snímky chystaného smartphonu iPhone 6S. Z nich je patrné, že nový model bude osazen větším modulem pro přední FaceTime kamerku. Ta má v aktuální verzi iPhonu 6 rozlišením 1,2 megapixelu. Větší snímač může kromě vyššího rozlišení indikovat zachování stávajících parametrů s důrazem na lepší obrazovou kvalitu.

Snímek obrazovky 2015-08-30 v 20.04.22

Další zajímavostí je zachycená součástka, která se má údajně starat o zpracování dat z displeje vybaveného haptickou vrstvou. Apple tuto technologii nazývá Force Touch a podle dosavadních úniků ji budoucí majitelé iPhonů využijí napříč celým systémem. Za téměř jisté údaje můžeme považovat hlavní fotoaparát schopný pořizovat 12Mpx snímky a 4K video. Srdcem smartphonu se stane čipset Apple A9, který doprovodí 2GB operační paměť.

Snímek obrazovky 2015-08-30 v 20.04.31

Na rozklíčování dalších otázek si budeme muset počkat do 9. září, kdy je naplánována oficiální premiéra mobilních produktů. Kromě nových smartphonů se máme údajně dočkat i příchodu další generace Apple TV, která má přinést výrazné změny v konstrukci a použitém hardwaru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button