AktualityNovinky

Únik snímků zadního krytu pro iPhone 6s Plus odhaluje další tajemství

Na internetu se objevily nové snímky zachycující údajný kryt chystaného modelu iPhone 6s Plus. Ty potvrzují dřívější spekulace o minimálních změnách v designu. Nové iPhony mají být o pár desetin milimetru silnější, což má mít za následek tužší konstrukci, která nebude tolik náchylná na deformace. Další odlišnost se týká upevněnění hlasitého reproduktoru a povrchové úpravy pro jistější úchop. Otázkou zůstává, zda Apple zapracuje na vystouplém fotoaparátu, který se často stává terčem kritiky.

2

Největší novinky se však očekávají pod kapotou, kam se nastěhuje nový procesor Apple A9, který doplní 2GB operační paměť. Chybět nebude ani displej s technologií Force Touch a přepracované tlačítko s biometrickým senzorem otisků, jenž nabídne rychlejší identifikaci uživatelova prstu.

1

Do oficiální premiéry zbývá pouze několik týdnů a proto lze očekávat stále častější frekvenci nových úniků a informací odhalující výbavu jablečených novinek.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button