Novinky

Trust představil bezdrátová sluchátka s dobíjecím pouzdrem

Apple odstraněním 3,5mm audio jacku u iPhone 7/Plus (recenze) dal jasně najevo, že budoucnost bude zkrátka bezdrátová. Přes počáteční kritiku se stejnou cestou vydali i ostatní konkurenti, což výrobcům příslušenství otevřelo dveře k nové kategorii produktům. Trh s bezdrátovými sluchátky se stal lákavým místem s širokou základnou potenciálních uživatelů. Svůj díl z tržního koláče se rozhodla utrhnout také společnost Trust, která představila sluchátka s komerčním názvem Duet.

Výrobce se rozhodl pro koncepci špuntových sluchátek, které doplňuje nabíjecí pouzdro. Obě pecky jsou navrženy pro maximálně pohodlné nošení, k němuž mají dopomoci speciálně tvarované háčky. Součástí prodejního balení je ochranné pouzdro, které zároveň slouží jako nabíjecí stanice. Kapacita integrovaného akumulátoru činí 500 mAh, což má podle dostupných údajů vystačit na pětinásobné nabití sluchátek.

Plně nabitá sluchátka mají vydržet 1,5 hodiny nepřetržitého přehrávání, což může být v určitých momentech značně limitující. Mírnou útěchou může být fakt, že s pomocí dokovací stanice je lze nabít na plnou kapacitu za 35 minut. Celková doba přehrávání hudby bez připojení ke zdroji energie tak dosahuje přibližně devíti hodin. Konektivitu s okolím má na starosti technologie Bluetooth ve verzi 4.2 s dosahem až 10 metrů. Díky integrovanému mikrofonu lze Trust Duet použít také jako jako handsfree sadu. Doporučená prodejní cena činí 1 999 Kč včetně DPH.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button