AktualityNovinky

Třináctipalcový iPad Pro se dočká premiéry v listopadu

Zahraniční média přišly s informacemi, které avizují příchod 12,9“ iPadu Pro na listopad letošního roku. To je poměrně nezvyklé datum, jelikož Apple nové tablety vždy představuje v říjnu. Za posunutím oficiálního debutu můžou stát problémy s dodávkami klíčových komponent, nebo změna v podnikové strategii. O kompletaci chystané novinky se má opět postarat společnost Foxconn, která je dlouholetým partnerem kalifornského výrobce. Třináctipalcový tablet má primárně cílit na korporátní sféru, která je z hlediska odbytu velice zajímavým územím.

 19Ilustrační obrázek

Podle dosavadních spekulací se můžeme těšit na displej s ultrajemným rozlišením 2732 x 2048 obrazových bodů, stereoreproduktory a technologii Force Touce s haptickou odezvou. Z dalších zdrojů přichází zvěsti o doplňkovém příslušenství v podobě dotkykového stylusu, což s ohledem na velikost a zaměření produktu dává smysl. Na závěr je vhodné dodat, že se stále jedná o neoficiální informace a finální výbava se může výrazně lišit od aktuálních predikcí a úniků. V diskuzi pod článkem se s námi můžete podělit o názor, zda má iPad Pro šanci na úspěch a zda budete uvažovat o jeho pořízení.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button