Novinky

Travis Scott vydal nejoriginálnější unboxing PlayStation 5. Nic podobného jste rozhodně ještě neviděli

Vskutku originální oslava příchodu nové generace herní konzole

S uvedením PlayStation 5 na pulty prodejců se objevil na YouTube pravděpodobně ten nejoriginálnější unboxing této nové konzole. Video má na svědomí americký rapper Travis Scott, který klip nazval „A Travis Scott + Cactus Jack Experience – PS5: Unboxing Reimagined“. Ve skutečnosti se však nejedná o unboxing, tak jak ho známe, ale spíše jde o něco, co lze nazvat krátkým filem.

Psychedelický, dojemný a především originální unboxing PS5

Začátek klipu se odehrává uprostřed pouště, kde se objeví Travis Scott před obrovskou televizí s PS5. Psychedelický úvod se prolíná s gameplay záběry na populární tituly, po čemž následuje další sekvence, v níž rapper daruje konzole dvěma šťastným mladíkům. Poté následuje pocta dnes již zesnulého rappera Pop Smoke, který zemřel letos v únoru.

Celé video se nepodobá ničemu, co doposud vzešlo z marketingového oddělení Sony. Kromě netradičního unboxingu se Scott rozhodl vydat celou řadu reklamních předmětů včetně tématických Nike tenisek, triček a mikin s PlayStation tématikou.

Společnost Sony oznámila, že Travis Scott se v říjnu připojil k divizi PlayStation jako strategický kreativní partner. Nejde přitom o první spolupráci, jelikož na začátku letošního roku měl Travis Scott surrealistický a zároveň velkolepý koncert ve hře Fortnite, který navštívilo 12 milionů lidí.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button