Novinky

Toto video ukazuje, jak skvělou kameru dostanete v iPhonu Xs

Reklamní kampaň Applu s názvem “Shot on iPhone“ se dočkala dalšího oživení. Zatímco v minulosti jsme se setkávali s tím, že Apple v reklamách promoval především funkce fotoaparátu, tentokrát se zaměřil na video. Klip se jmenuje The Lonely Palm Tree, Samoa a zachycuje příběh sedmnáctiletého chlapce. Eddie Siaumau je mladý sportovec, jehož snem je stát se profesionálním hráčem amerického fotbalu.

Tvorbu videa dostal na starosti režisér Steven Counts, který prostřednictvím klipu vysvětluje, že Americká Samoa je líheň špičkových atletů NFL a je často nazývána jako „Fotbalový ostrov“. Samotný portrét Eddieho zachycuje v momentě, kdy dostal plné stipendium na univerzitě, což mu může výrazně pomoci na cestě za jeho snem.

Co se týče produkce, krátký film byl natočen na iPhone Xs, který doplnila hrstka příslušenství: DJI Osmo Mobile 2, aplikace FilMiC Pro, stativ Joby GripTight PRO Video GP Stand a sada filtrů NiSi.

https://www.ceskymac.cz/recenze-iphone-xs-max-zkusenosti-po-trech-mesicich-pouzivani/

Applu se podařilo tímto videem ukázat, jak skvělou kameru dostanete s iPhonem Xs. Zmínit si zaslouží především záběry s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a podporu stereofonního zvuku.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close