Ke staženíNovinky

The Mac Variety Bundle

Přinášíme vám další odkaz na Mac Bundle od společnosti StackSocial. V tomto balíčku naleznete celkem osm aplikací za cenu nepřekračující 40 dolarů, které by zakoupené samostatně stály více jak 300 dolarů. Co tedy za tuto cenu získáte?

PDF Editor Pro CrossOverXI Invoice 3 Fantashow
 
Logoist iClip Speed Download 5 Watchmac

PDF Editor Pro

  • Zkonvertujte skenované PDF s OCR
  • Prohlížejte a editujte standardní PDF soubory
  • Přidávejte nebo opravujte text a obrázky
  • Exportujte PDF do formátů pro MS Excel, Word, Powerpoint, EPUB, HTML a další
  • Jednoduše přidávejte poznámky do PDF

CrossOverXI

CrossOver umožňuje instalovat mnoho populárních aplikací pro PC na váš Mac. Je jednoduchý, cenově dostupný a to nejlepší je, že nepotřebujete zakoupit licenci Windows. Vaše aplikace a hry se bezproblémově integrují do vašeho počítače – stačí kliknout a spustit.

Invoice 3

Invoice je plně vybavená fakturovací aplikace pro domácí nebo firemní uživatele. Byla navržena tak, aby od základu využívalu jednoduchost a sílu operačního systému Mac OS X a byla co nejjednodušší pro uživatele.

Fantashow

Fantashow pro Mac je software pro vytváření filmů, který vám snadno umožní zvládnout vytváření vzrušujících video efektů s použitím vašich vlastních fotografií a videa. Po vytvoření můžete své filmy okamžitě sdílet jako HD video, DVD, na Youtube nebo ve formátech pro iPhone nebo iPad.

Logoist

Loga, hlavičky, ikony, bannery, obrázky pro webové stránky, blahopřání, tlačítka, koláže…. cokoliv si vzpomenete! Vytvářejte užasné obrázky s Logoist pro Mac. Logoist vám pomůže navrhnout obrázky pomocí vrstev a přidávat efekty. Logoist obsahuje velkou sbírku efektů, přednastavení a klipartů zdarma, které můžete použít ve svých projektech.

iClip

iClip uloží obsah schránky pokaždé ať už je to jen text, obrázky, audio, video nebo soubory.

Speed Download 5

Velice úspěšný download manager pro Mac. Podporuje obnovení přerušeného stahování, FTP a šifrované FTP a WebDAV připojení.

Watchmac

Watchmac hlídá váš Mac před případnými narušiteli. Například, když se někdo pokusí odemknout spořič obrazovky, ale nedokáže zadat správné heslo, tak Watchmac tuto událost zaznamená a dokáže také pořizovat snímky pomocí vestavěné (nebo připojené) kamery.

Balíček těchto aplikací zakoupíte zde:

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button