Novinky

Tato společnost přebarví vaše AirPods na jeden z 58 barevných odstínů. Zadarmo to ale není

Společnost ColorWare je známá díky přebarvování iPhonů a dalších Apple produktů. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy se v nabídce objeví možnost, která majitelům AirPods dovolí vyjádřit svou individualitu. Kdo by však čekal přidání pouze několika odstínů, bude příjemně překvapen. ColorWare dává na výběr z celkem 58 barevných odstínů včetně Jet Black.

airpodscolorware-800x310

Extravagantní část uživatelů jistě ocení možnost výběru barvy pro každé sluchátko zvlášť. Za příplatek 30 dolarů (přibližně 750 Kč) si pak můžete nechat přebarvit i samotné pouzdro. Pokud vás myšlenka individualizace sluchátek zaujala, je třeba počítat s poměrně tučným příplatkem. ColorWare účtuje za svou službu 130 USD (zhruba 3 300 Kč). Poměrně vysoká cena koresponduje s náročným procesem proměny, který zahrnuje rozebrání sluchátek, přebarvení jednotlivých komponent a pečlivou kompletaci.

airpodsblue-800x400

Celková cena za přizpůsobené AirPods se tedy může vyšplhat na 319 USD (přibližně 8 000 Kč), což je prakticky dvojnásobek pořizovací ceny. Všichni zákazníci musí navíc počítat s dodáním okolo šesti až deseti týdnů.

airpodscolorpicker-800x382

Jak se vám myšlenka přebarvených sluchátek AirPods zamlouvá? Jde podle vás o zajímavé řešení, jak se odlišit nebo to považujete pouze za předraženou službu pro ty největší fanatiky?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button