Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #9

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První kousek zachycuje pobřeží při západu slunce. Efekt modré hladiny s přechodem do posledních paprsků světla vytváří zajímavou atmosféru. Minimální počet rušivých elementů předurčuje tuto tapetu jako podklad na úvodní obrazovku s nainstalovanými aplikacemi.

sfondo-faraglione-750x579iPhone
iPad
Apple Watch

Ačkoliv druhá tapeta působí mnohem živějším dojmem, stále nabízí precizní vyváženost barevných odstínů. Pokud patříte mezi milovníky moře a letního období, jistě zde není třeba dlouho přemýšlet o jejím stažení. V tomto případě doporučujeme nastavení na zamykací obrazovku, kde v maximální možné míře vynikne krása zachycené expozice.

sfondo-scogli-750x509iPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button