Novinky

Tapeta na týden #8

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První kousek nejvíce potěší motoristy a možná filosoficky smýšlející jedince. Kombinace živých barev, kontrast mezi modrou oblohou a šedým asfaltem je doslova fascinující a skvěle se hodí hodí jako pozadí na domovskou i zamykací obrazovku.

ispazio27-750x579iPhone
iPad
Apple Watch

Náš druhý tip zachycuje magický západ slunce. Měkké barvy a vyvážený perfektně vyvážený kontrast navozuje pocit pohody a klidu. Díky absenci rušivých elementů ji lze opět doporučit na zamykací obrazovku i jako podklad pod ikony nainstalovaných aplikací.

ispazio26-750x509iPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button