Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #8

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

První kousek evokuje jeskynní systémy amerických národních parků. Mix barev zahrnuje odstíny zelené, které přechází do teplejší oranžové a hnědé. V konečném důsledku tapeta působí harmonicky a především čistým dojmem. Optický efekt je skutečně povedený a proto se skvěle hodí zamykací obrazovku či jako podklad pod vaše pečlivě seřazené ikony nainstalovaných aplikací.

ispazio4-750x579iPhone
iPad
Apple Watch

Druhá tapeta je spíše určená pro iPhony ve variantě Space Grey. V jednoduchosti se nachází krása, tak se dá nejlépe specifikovat toto velmi podařené pozadí. Podobně jako předchozí tapeta je vhodná jako podklad pod ikony aplikací a na zamykací obrazovku.

ispazio3-750x509iPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button