Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #6

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu a iPadu (Apple Watch jsme tentokrát vynechali). Dnešní tapety pocházejí opět od italských designérů, kteří již několikrát dokázali svůj smysl pro kombinování barev a odstínů.

První tapeta zachycuje mýdlové bubliny na černém pozadí. Duhový efekt stěny u každé bubliny vytváří zajímavou podívanou, která se jen tak neokouká. Díky barevné jednoduchosti se skvěle hodí jako tapeta hlavní plochy, kde nebude nijak rušit vaše pečlivě rozestavěné ikony.

bubbles-wallpaper-selection-64iPhone
iPad

Náš druhý tip zřejmě neosloví každého, ovšem do našeho seznamu jsme ho zařadili záměrně. Legendární postava Micky Mouse neokupuje pouze animované seriály. Nestárnoucí myšák si totiž našel místo i na ciferníku hodinek Apple Watch. Pokud tedy patříte mezi uživatele se smyslem pro humor a jste rádi středem pozornosti, jde o tapetu přesně pro vás.

mickymouse-clock-wallpaper-selection1iPhone
iPad

Jako bonus přidáváme ještě jednu tapetu s logem našeho webu. Jde o malý dárek našim věrným čtenářům, kterým bychom rádi poděkovali za jejich věrnost a podporu.

tapeta_cesky_mac4iPhone

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button