iOSiPadiPhoneiPodKe staženíNovinkyTapetyWatch

Tapeta na týden #4

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Určené jsou pro použití na displejích iPhonu, iPadu a Apple Watch.

Vánoce klepou na dveře a proto jsme nemohli vynechat tapetu se zimní tématikou. Studené barvy zasněžených skal a ledově modré nebe se skvěle hodí na všechny barevné varianty.

ispazio1-750x493iPhone
iPad
Apple Watch

Náš druhý tip vás zanese do oblak, kde převažují modré odstíny s bílou. Nastavení doporučujeme na domovskou obrazovku, kde nechá vyniknout všechny ikony. Nehrozí zde rušivé elementy, které by znepřehledňovaly vaší precizně upravenou plochu.

ispazio-750x493iPhone
iPad
Apple Watch

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám můžete sdělit, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button