Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #24

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu a iPadu.

První tapeta znázorňuje magické okolí po vybuchlé supernově. Úžasná kombinace barev vytváří magickou atmosféru, která se skvěle hodí jako pozadí na zamykací obrazovku.

Supernova-wallpaper-for-iphone-and-ipad-ispazio-2iPhone
iPad

Druhý kousek se opět nese v duchu vesmírné tématiky. Pohled z orbity na modrou planetu s měsícem je jednoduše okouzlující a jen tak se neokouká. Díky minimálnímu počtu rušivých elementů jde o ideálního kandidáta na tapetu pro domovskou obrazovku.

Earth-Wallpaper-for-iphone-and-ipad-ispazioiPhone
iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button