Ke staženíNovinkyTapety

Tapeta na týden #20

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Jako každou neděli vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnější. Tapety jsou určeno pro použití na displejích iPhonu a iPadu a počítačích Mac.

wp_600Macbook (2880 x 1800)

V dnešním díle vsadili na netradičně pojatou tapetu, za jejíž vznikem stojí Rafael Vallaperde. Tento brazilský umělec se zaměřuje na digitální umění, které působí neokoukaným dojmem. Tapeta zachycuje vyhynulého triceratopse s vtipnou kamufláží.

wp_iPhone2iPhone

Triceratops neboli „hrozná třírohá hlava” je druhý historicky popsaný rohatý dinosaurus. Mezi jeho charakteristiky patří robustní tělo s výškou zad až 3 m, délkou až 9 m a váhou kolem sedmi tun.

wp_iPad2iPad

Jak tapety stáhnout?

Pod každým obrázkem naleznete odkaz na variantu pro konkrétní typ přístroje. Po kliknutí se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button