Tipy a triky

Taky vás otravuje automatické přehrávání upoutávek na Netflixu? Tady je návod, jak to zarazit

Jak na Netflixu vypnout automatické přehrávání upoutávek?

Pokud patříte mezi předplatitele Netflixu, určitě už jste si všimli toho, že platforma na všech zařízeních začne automaticky přehrávat trailer filmu, nebo seriálu, na jehož miniaturu najedete. Tohle se po chvíli může stát dost obtěžující. Netflix totiž svá doporučení příliš nepozměňuje, a tak se vám začátek upoutávky na daný titul přehrává prakticky denně. Tento otravný prvek se dá velmi jednoduše vypnout. Pojďme se tedy podívat, jak na to.

Jak na Netflixu vypnout automatické přehrávání upoutávek

  • Spusťte Netflix přes webový prohlížeč. Aplikace pro chytré televize a mobilní zařízení totiž následující volby nastavení nemají
  • V dolní části obrazovky zvolte možnost „Manage profile“ či v případě češtiny „Spravovat profily“
  • Klikněte na svůj profil
  • Zde si jej můžete přejmenovat, změnit avatara, ale také zrušit možnost automatického přehrávání trailerů a následujících epizod
  • Teď už stačí jen potvrdit volbu uložením
  • „Kouzlo“ bude fungovat napříč všemi přihlášenými zařízeními
  • Změna se pravděpodobně projeví až po restartu aplikace v mobilu, počítači, nebo televizi. Netflix také upozorňuje na to, že výsledný efekt se může dostavit až s malým zpožděním.

Doufáme, že pro vás byl dnešní návod užitečný. Spoustu uživatelů totiž automatické přehrávání trailerů irituje, ale o možnosti vypnutí této funkce neví.

V příštím návodu si ukážeme, jak do Netflixu přidat titulky.

Zdroj
TheVerge
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close