Novinky

Takto bude vypadat nový iPhone. Inspiroval se u iPhonu 4

Představení nové generace iPhonů je stále blíž. To s sebou přirozeně nese také zvyšující se frekvenci nejrůznějších úniků a spekulací, které nám poodhalují, jak bude novinka vypadat. Pro letošní rok platí, že toho o očekávaném iPhonu 12 a jeho odvozených modelech víme poměrně dost. Nyní se na internetu objevily také makety nových smartphonů. Ty ukazují, jak novinky budou s největší pravděpodobností vypadat. Po vzhledové stránce bude rodina iPhonů 12 vycházet z iPadu.

Zdroj: Jin_store (Twitter)

Makety ukazují, že i letošní modelům zůstane zachován notch. Vypadá to, že se ani nijak nezmenší. Za maketami, které jsou na uniklých fotkách, pravděpodobně stojí někdo z výrobců krytů. Ti už totiž své výrobní linky na novou generaci iPhonů připravují. Největší designovou změnou by měly být ostřejší hrany. Zatímco design iPhonu X a jeho nástupců vycházel z iPhonu první generace, připravovaná novinka se svým odkazem posune k iPhonu 4, někdo v něm může spatřit i iPhone 5. Zároveň bude docela podobná současným iPadům.

Zdroj: Jin_Store (Twitter)

Z přední strany příliš změn očekávat nemůžeme. Záda naopak získají další snímač. Mělo by jí to lidar, který vylepšení dovednosti v oblasti rozšířené reality. Letošení rok očekáváme představení hned čtveřice iPhonů. Vstupním modem bude iPhone 12 s 5,4palcovou obrazovkou, kterého doplní model s větší 6,1palcovou obrazovkou. Náročnější zájemce o novinku pak uspokojí iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Ty dostanou obrazovky o velikosti 6,1 a 6,7 palců.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button