Novinky

Takto bude vypadat jarní kolekce krytů pro iPhone 13. Stejné odstíny dostanou také řemínky pro Apple Watch

Jaro nám pomalu začíná klepat na dveře a s ním také nová kolekce krytů pro iPhone 13 a iPhone 13 Pro (Max). Apple téměř vždy představuje nová pouzdra a řemínky pro Apple Watch v rámci jarní keynote, která se má odehrát již za několik dní.

Na internetu se to díky tomu začíná hemžit více či méně spolehlivými úniky, které nás připravují na chystané novinky. A jsou to právě fotografie nových MagSafe krytů pro iPhone 13, které zveřejnil uživatel Majin Bu na svém Twitteru. Důležité je zmínit, že Majin Bu nesdílel fotografie nepředstavených krytů pro iPhone poprvé, takže jej lze považovat za vcelku věrohodný zdroj.

Foto: Majin Bu

Snímky zachycují silikonová MagSafe pouzdra pro iPhone 13 ve čtyřech nových barvách – žlutá, oranžová, světle modrá a tmavě zelená. Je zároveň velmi pravděpodobné, že Apple představí také řemínky pro Apple Watch a MagSafe peněženku ve stejných odstínech.

Apple většinou představuje nové kolekce složené ze sedmi barevných variant, což nám prozatím dává jistý prostor pro fantazii. Otázkou také zůstává, jak budou vypadat kožené kryty, případně zda pouzdra pro iPhone 13 Pro (Max) budou dostupná ve stejných či jiných odstínech jako verze pro iPhone 13.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button