Novinky

Takové slevy se jen tak nevidí. Microsoft Office pro Mac si můžete pořídit již za 49 Eur s doživotní licencí

V poslední době se stává trendem, že je čím dál těžší narazit na software, za který byste jednou zaplatili a mohli ho používat jak dlouho chtěli. Společnost Microsoft však i nadále nabízí doživotní licence na své nejoblíbenější aplikace, které mají miliony spokojených uživatelů po celém světě. Navíc v rámci akce na Godeal24 si můžou uživatelů počítačů Mac pořídit licenci Microsoft Office Home & Business 2021 za pouhých 49.25 Eur.

Microsoft Office 2021 pro Mac obsahuje všechny nejdůležitější nástroje, jako Word,  Excel, PowerPoint, Outlook, Note či Teams. Zkrátka za jednu cenu tu dostanete vše, co můžete kdy potřebovat jak pro práci tak i zábavu všedních dní. Ochuzení nezůstanou ani uživatelé PC, jelikož ti si mohou Microsoft Office 2021 pro Windows pořídit za hrubě výprodejovou cenu 25.25 Eur. A tomu se odolává jen velmi těžko.

Sady Microsoft Office za nejlepší ceny na internetu

Základní softwarovou výbavou každého slušného PC je aktuální verze operačního systému. Pokud tedy pro svůj počítač sháníte novou licenci, v rámci výprodeje si může na Godeal24 pořídit Windows 11 Professional za pouhých 13.25 Eur. Systém Windows 11 se může pochlubit přepracovaným uživatelským rozhraním a nově také funkcemi, které jsou založené na technologii umělé inteligence. K dispozici je například Windows Copilot, což je asistent využívající prvky strojového učení, který nahradil Cortanu. Pomoci dokáže například se shrnutím dokumentů, ovládáním systému, vytvářením úkolů a spousty dalšího.

Licence Windows již od 6.8 Eur

Pořiďte si výhodné balíčky s 62% slevou (slevový kód: “MAC62”)

Až 50 % sleva na další Microsoft produkty (slevový kód: “MAC50”)

Další skvělé nástroje za zvýhodněnou cenu

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button