Novinky

Chcete rozsvítit logo na zadní straně iPhonu? Máme pro vás řešení

Svítící logo nakousnutého jablka patří neodmyslitelně k počítačům Apple a řada uživatelů to považuje za jejich neměnou charakteristiku. Je až s podivem, že Retina Macbook tento symbol postrádá, nicméně s ohledem na dimenzionální proporce balancující na hranici reálných možností lze tento fakt snadno pochopit. Obdobný scénář se týká iPhonů a dalších iOS zařízení. Pokud to však nehodláte akceptovat a nebojíte nahlédnout do titěrných útrob smartphonu, server Unlockr pro vás má řešení.

maxresdefault-2

Za 34,99 USD (přilibližně 900 CZK) si můžete pořídit soupravu iPhone Light Kit Mod. V balení naleznete pásek s přesně vyřezanou LED diodou a všechny potřebné nástroje k úpravě. Přiložené video dokazuje, že výměnu zvládne téměř každý alespoň trochu šikovný uživatel. Celá operace vyžaduje trpělivost a opatrnou manipulaci při odpojování konektorů.

Jelikož LED dioda využívá napájení z displeje, nehrozí vliv na životnost akumulátoru. Stejně jako v případě Macbooku se intenzita vyzařovaného světla odvíjí od regulace jasu podsvícení. V případě potřeby lze veškeré změny navrátit do původní stavu. Pokud se pro tuto originální modifikaci iPhonu rozhodnete, doporučujeme ji provádět na kusech, které nepodléhají záruce.

maxresdefault

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button