Novinky

Studenti, pozor! Apple Music ode dneška nabízí studentské předplatné i pro Českou republiku

To, co bylo dříve výsadou jen několika států na světe, se nyní mění. Hned 79 zemí z celého světa se dnes totiž dočkalo možnosti studentského předplatného v Apple Music. A dobrou zprávou je fakt, že Česká republika na tomto seznamu nechybí. Oproti běžnému „individuálnímu“ členství, které aktuálně vychází na 149 Kč, zaplatí čeští studenti pouze poloviční cenu, tedy 69 korun měsíčně.

45 milionů skladeb za 69 korun? To nezní vůbec špatně

V aplikaci Apple Music stačí jen zvolit „Studentské“ členství a následně „Ověřit požadavky“. Poté budete vyzváni k zadání emailové adresy a výběru univerzity. Nyní už jen stačí „Přejít na web“ vaší školy a přihlásit se vašimi univerzitními údaji. Od této chvíle máte možnost využívat služby Apple Music za poloviční cenu, maximálně však po dobu 48 měsíců.

Je zjevné, že zavedením studentského předplatného chce Apple ještě více konkurovat svému největšímu rivalovi ve streamování hudby, Spotify. Švédská společnost tento model podporuje již pár let a přestože je s přihlédnutím na aktuální kurz eura o 8 korun měsíčně dražší, svou základnu uživatelů zřejmě jen tak neztratí. Kterou službu preferujete vy, Apple Music nebo Spotify, a proč?

Je to oficiální. Apple koupil aplikaci Shazam, integruje ji do Apple Music

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button