AktualityNovinky

BMW, které vlastnil Steve Jobs může být vaše za 360 000 Kč

Steve Jobs byl napříč celým Silicon Valley známý tím, že se po této oblasti proháněl ve svém Mercedesu bez registrační značky. Před Mercedesem SL55 AMG ale spolu se svou ženou vlastnili cabriolet BMW 325i. A ten je nyní k mání za 15 000 dolarů. Jeho nynější třetí majitel totiž kabriolet, který patřil Stevu Jobsovi nabízí k prodeji.

steve-jobs-BMW1-780x484

Jobs je uveden jako původní majitel automobilu a patřil mu mezi lety 1995 až 1996. Tedy v době, kdy byl zakladatel Applu mimo vedení společnosti a věnoval se z trucu budované firmě NeXT. Hodnota automobilu byla vyčíslena na 2374 dolarů. Jeho současný majitel jej ale zcela logicky za takovou cenu neprodá a čeká, až se objeví fanoušek Steva Jobse a Applu, který za bílé BMW zaplatí 15 000 dolarů. To je v přepočtu asi 360 tisíc korun.

jobs-BMW

Registrační dokument, který dokazuje, že vůz skutečně vlastnil Steve Jobs

Smysl pro perfekcionalismus Jobse můžeme vystopovat také v jeho bývalém autě. BMW řady 3 totiž nabízí prémiové stereo, vyhřívané a kožené sedačky. Nezapře se zde ani duch společnosti Apple. Dvacet let starý vůz totiž disponuje USB konektorem pro nabíjení iPhonu. Současný majitel automobilu Julius Winegar z Mountain View rovněž z Kalifornie si je podle svých slov vědom, že cena je na BMW z devadesátých let vysoká. Je ale zcela logicky opodstatněná. Pan Winegar je proto přesvědčen, že zájemce pro svůj kabriolet najde.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button