Novinky

SteelSeries Siberia 350: Stylová herní sluchátka s prostorovým zvukem

Společnost SteelSeries další novinku v podobě headsetu Siberia 350. Nástupce úspěšného modelu Siberia v3 Prism nabízí vylepšenou reprodukci zvuku a  mnohem větší pohodlí.

SteelSeries Siberia 350 jsou dostupné v černo-oranžové a bílé variantě v tradičním a osvědčeném designu značky. Lehká konstrukce, s vylepšeným flexibilním hlavovým mostem umožňujícím rovnoměrnější rozložení hmotnosti sluchátek a tím i tlaku na hlavu, je doplněna o pohodlné náušníky. Komfort jim nově dodává paměťová pěna pro větší komfort a lepší odhlučnění od okolních růchů. Obě mušle disponují podsvíceným panelem s 16,8 miliony barev. Součástí obchodního balení je také zasouvací mikrofon.

Snímek obrazovky 2016-03-15 v 21.09.10

Výrazný pokrok zaznamenala zvuková část sluchátek. Integrovány byly nové měniče a technologie DTS Headphone:X 7.1 pro přesné směrování prostorového zvuku. K dispozici je také neomezené množství nastavitelných poslechových herních profilů. Sluchátka se připojují přes USB konektor se zabudovanou zvukovou kartou zajišťující kvalitní zvuk na rozdílných zařízeních typu PC a Mac. SteelSeries Siberia 350 jsou dostupná na globálním trhu za doporučenou cenu 119 dolarů (přibližně 3000 Kč)

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button