Novinky

SteelSeries uvádí zbrusu novou řadu headsetů Arctis

Společnost SteelSeries představila produktovou řadu sluchátek Arctis. Nová vlajková loď značky představuje 3 typy headsetů, které hodlají zbořit zažité představy o tom, jak by měla herní sluchátka vypadat. Nabízejí kompletně přepracovaný design a nejmodernější soudobé technologie.

SteelSeries zanalyzovalo veškeré zavedené stereotypy konvenčních herních headsetů a realizovalo  změnu, na jejímž základě slibuje hráčům, že headsety Arctis:

  •  Poskytují vysokou kvalitu zvuku pro hraní her, poslech hudby, sledování filmů a další
  •  Jsou vyvedeny v nadčasovém a osobitém designu
  •  Disponují mikrofonem, který přináší mimořádně čistý a přirozeně znějící hlas
  •  Nabízejí v každém modelu bez ohledu na cenu ty nejlepší technologie současnosti

„Arctis nejsou pouze herní sluchátka, ale kompletní řada headsetů pro hráče,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává „Novou produktovou audio sérii jsme vytvářeli s jasnou představou o tom, kdo jsou naši zákazníci a po čem skutečně touží. Arctis mění styl a nejde ve stopách konvenčních značek, které rozptylovaly hráče nesmyslnými závody o lepší specifikace za více peněz bez ohledu na skutečné zvýšení kvality.“

steelseries_arctis_poster-1

Nejlepší zvuk a mikrofon v herní oblasti

SteelSeries Arctis zavádí nový standard kvality v oblasti reprodukce zvuku bez kompromisů. Každý headset z rodiny Arctis skrývá ve svém nitru hojně oceňované měniče, používané dosud pouze v nejlepších modelech této značky, které v kombinaci se 7.1 kanálovým zvukem poskytují ten nejlepší zvukový zážitek. Dalším výrazným krokem kupředu je pak i nový ClearCast mikrofon.

steelseries_arctis3

„Dokonce i ty nejpopulárnější herní sluchátka na trhu byly dosud vybaveny nanejvýš průměrnými mikrofony,“ popisuje Rabbani. „Jsme přesvědčeni, že tento pohled na hráčské mikrofony nebyl správný a proto jsme se na ně zaměřili. Proč nezkusit jiný typ mikrofonu přesahující hráčovo očekávaní?“

Všechny modely Arctis disponují exkluzivním zatahovacím bidirekcionálním mikrofonem SteelSeries ClearCast, zajišťujícím čistou hlasovou komunikaci s důrazem na řeč a potlačení hluku z okolí.

Pohodlí bez kompromisů

Výsledkem analýzy při vývoji Arctis je nový design nastavitelné a odnímatelné čelenky podobné té na lyžařských brýlích a náušníky vyhotovené ze speciální AirWeave tkaniny používané předními atlety.

„Inspirovali jsme se od atletických značek a zohlednili aspekty, které vzniknou za výjimečných a stresových podmínek,“ zdůrazňuje Rabbani, a dále vysvětluje: „Náš exkluzivní materiál  AirWeave kombinuje prodyšnost a schopnost odvádět vlhkost atletických tkanin se zvukově izolačními vlastnostmi kůže – zkrátka to nejlepší z obou světů.“

steelseries_arctis5

Čelenka perfektně padne na jakýkoli tvar a velikost hlavy, patentovaný design rovnoměrně rozkládá váhu headsetu po celé její délce a eliminuje tak otlačeniny po dlouhém nošení.

Oslava každého hráče

Hnací silou vývoje sluchátek Arctis byla také touha uznat, že každý hráč je dynamický jedinec s vlastní osobností a zájmy.

„Gaming sám o sobě nedefinuje hráče. A stejně tak je i Arctis čistým produktem, který neurčuje, jací hráči jsou, ale nabízí prázdné plátno s možností vyjádřit každému jednotlivci sebe samého a svůj pohled na hru prostřednictvím jemu blízkých barev, samolepek aj., doplňuje Rabbani.

Tímto elegantním plátnem pro libovolné přizpůsobení jsou volné plochy na náušnících vhodné k umístění samolepek a čelenka, nahrazující tradiční flexibilní pásek ze série Siberia. Její různé barevné varianty s odlišným potiskem a také speciální návrhy od známých umělců budou již brzy k dispozici na webových stránkách SteelSeries.

steelseries_arctis7

Jedinečný výběr

Produktovou řadu sluchátek Arctis reprezentují tři unikátní headsety s totožným vysokým standardem pohodlí a výkonu, které se dále dělí podle funkcí. SteelSeries Arctis 3 je analogová náhlavní souprava vybavená 7.1 prostorovým zvukem kompatibilní s PC, Mac, Xbox, PlayStation VR a mobilními zařízeními.

SteelSeries Arctis 5 disponuje nastavitelným Prism RGB podsvícením a tzv. ChatMix kontrolou hlasitosti zvuku ze hry a probíhající komunikace. Oproti nižší verzi má navíc technologii DTS Headphone: X 7.1. Připojuje se přes USB a díky adaptéru také pomocí klasického 3,5 mm konektoru.

Nejvyšší lag-free bezdrátový model SteelSeries Artis 7 je opět vybaven DTS Headphone: X technologií, ChatMix kontrolou hlasitosti a nabízí čelenku po celém hlavovém mostu.

Všechny headesty Arctis lze zakoupit již nyní ve vybraných oblastech za doporučenou koncovou cenu 99,99 euro pro Arctis 3, 119,99 euro pro Arctis 5 a 179,99 euro pro Arctis 7. Zájemci z České republiky a Slovenska si je budou moct objednat ještě během letošního roku prostřednictvím webových stránek SteelSeries. V rámci běžné prodejní sítě budou sluchátka v tuzemsku k dispozici začátkem roku 2017.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button