NovinkyVidea

Stále nevíte, co nadělit pod stromeček? Vybrali jsme pro vás několik chytrých gadgetů, co zaručeně potěší

Vánoce jsou doslova za rohem a řada z vás pravděpodobně stále hledá ten správný dárek pro své nejbližší. A jelikož jsem za letošní rok měl možnost otestovat řadu nejrůznějších gadgetů a vychytávek, napadlo mě vytvořit video s pár užitečnými tipy. Do výběru jsem zařadil produkty z nejrůznějších segmentů počínaje příslušenstvím pro iPhone přes audio doplňky a konče chytrým pomocníkem, která nadchne všechny chovatele.

Jde o můj osobní výběr produktů, které používám na denní bázi a mohu je tedy s klidným svědomím doporučit. Pokud tedy stále tápete, jak potěšit sebe či někoho z okolí, přiložené video vás minimálně nasměřuje tím správným směrem. Všechna uvedená zařízení prošla naší redakcí a pokud vás některé z nich zaujme, můžete se o nich dozvědět více. Stačí se podívat do rubriky Recenze, kde najdete jejich podrobné testy a hodnocení.

Pokud si nechcete nechat ujít moje další videa, nezapomeňte dát odběr na YouTube. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button