Tapety

Stáhněte si originální tapety z pitvy iPhone 14 a iPhone 14 Pro včetně unikátních rentgenů

Po delší době jsem narazil na další várku zajímavých tapet pro iPhone. Tentokrát jde o počin pocházející od borců z webu iFixit, kteří se zaměřují na rozborky spotřební elektroniky. A jak bývá u iFixit dobrým zvykem, na jejich pitevním stole se objevily také nové iPhony 14. 

Rozborky Apple gadgetů patří mezi ty nejsledovanější, jelikož se vždy dopodrobna dozvíme, z čeho se skládají. Během pečlivého rozebírání si v iFixit našli čas také na vytvoření unikátních tapet, které si může každý stáhnout a použít na svém zařízení.

Vždy mě zaujme, jak Apple dokáže napěchovat tolik sofistikovaných technologií do tak malého prostoru a přitom ještě myslet na estetickou stránku věci. Pokud na to máte podobný pohled a chcete si zároveň vyšperkovat pracovní plochu iPhonu, dost možná vám udělají radost tyto tapety.

Kromě pohledu pod přední i zadní kryt iPhone 14 a iPhone 14 Pro si můžete stáhnout také rentgenové snímky zachycující útroby iPhone 14 Pro Max. V případě těchto tapet stojí za zmínku řešení modulu hlavního fotoaparátu, kde lze velmi dobře vidět také samotné snímače.

Pokud vás tapety zaujaly, další verze naleznete na této stránce.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button