Novinky

Stáhněte si originální tapetu s vnitřnostmi iPhonu X

Tvůrci zahraničního webu iFixit se letos postarali o další podrobnou rozborku iPhonu X (článek zde), která ukázala celou řadu zajímavých informací. Některé z unikátních aspektů vnitřního uspořádání zahrnující například dvoučlánkovou baterii iFixit označuje za bezprecedentní ukázku, kam se technologie Applu zvládla posunout za posledních pár let. Velký dojem také vzbudila vrstvená základní deska s hlavními komponenty v čele s čipsetem A11 Bionic. Letošní iPhone X však techniky zaujal natolik, že vytvořili dvojici unikátních tapet, které po nastavení vytvářejí dojem pohledu do útrob zařízení.

Na výběr máte z varianty zachycují kromě tradičního pohledu pod kapotu také rentgenový snímek. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že obě verze vypadají na iPhonu X velmi originálně. Pro nejlepší efekt doporučujeme tapetu nastavit na zamykací obrazovku, kde nejlépe vyniknout všechny zachycené detaily vnitřního uspořádání. Obě zmíněné tapety naleznete na této stránce.

Zároveň si vás dovolíme upozornit na náš pravidelný seriál Tapeta na týden, v němž vám každou neděli přinášíme ručně vybírané kousky pro iPhone, iPad a Mac. Pokud chcete mít každý týden na svém miláčkovi čerstvou tapetu, rozhodně se nás vyplatí sledovat.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button