Tapety

Stáhněte si některou z těchto úžasně propracovaných tapet zachycující vnitřnosti modelů iPhone 13 Pro

Pokud hledáte unikátní tapetu pro váš iPhone, blog BasicAppleGuy nedávno vyrukoval s novou kolekcí schématických tapet, které jsou jedním slovem – nádherné! Všechny publikované tapety jsou navrženy tak, aby věrně kopírovaly složitou integraci všech komponent, které se nachází uvnitř vašeho iPhonu.

Foto: BasicAppleGuy

Tyto takzvané schématické tapety byly vytvořeny na základě rentgenových snímků z webu iFixit. Autor ve svém příspěvku prozradil, že tvorba tapet byla neskutečně zdlouhavá a zahrnovala práci v několika různých aplikacích. Rentgenové snímky pak posloužily jako vodítka, kam přesně umístit jednotlivé součástky. Doslova šroub po šroubku se tak prázdná plocha měnila a postupně jednotlivé tapety ožívaly. Zajímavostí je také to, že schéma modelů iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max vznikaly nezávisle na sobě. Ačkoli oba smartphony sdílí stejné komponenty, velikost a rozmístění součástek vyžadovalo přistupovat ke každé tapetě jako k samostatnému projektu.

Foto: BasicAppleGuy

Na výběr je celkem osm různých designů, které se liší zejména barevným provedením. Všechny kousky jsou dělány na míru pro iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, ovšem velmi pěkně se budou vyjímat také na iPhone 13 či iPhone 13 mini. Všechny tapety si můžete stáhnout z této stránky.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button