Novinky

Rychlostní srovnání všech doposud vydaných iPhonů (video)

S příchodem nových iPhonů 7 a 7 Plus se na YouTube začala objevovat lavina videí. První polovina nových majitelů se snaží natočit, co nový iPhone vydrží. Ta druhá je pak srovnává s jinými modely, většinou z řad Androidů. Ve většině videí je vidět, že nový iPhone je opravdu skvělý a jen tak nějaký smartphone ho nepředběhne svou rychlostí, designem nebo kvalitou fotografie. Dnes tu ovšem máme zajímavé video ze známého YouTube kanálu EverythingApplePro. V tomto případě si totiž budeme moci prohlédnout všechny iPhony od první až po stávající generaci.

bez-nazvu

Co by to bylo za srovnávací video, kdyby se nevyzkoušela rychlost všech doposud vydaných iPhonů. Přeci jen takovou sbírku asi jen tak někdo mít doma nebude, právě proto si myslíme, že je toto video opravdu velmi zajímavé. Ve videu budeme nejdříve svědky srovnání designu a poté také odemykání obrazovky. Zajímavou část pak také tvoří srovnávání fotoaparátu. Jak můžeme tušit, tak iPhone 7 Plus dopadne nejlépe a oproti prvnímu iPhonu je vidět, že se za 9 let opravdu mnohé změnilo. Nejen ve fotoaparátu, ale i v samotném designu nebo operačním systému se také mnoho změnilo. Na iPhone první generace je možné nahrát nejvýše iOS 3.1.3 a je vidět, že za ta léta jsme se opravdu hodně posunuli. A co vy? Vlastníte doma nějakou podobnou sbírku? Pochlubte se nám do komentářů.

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. No po pravdě… Benchmarky, to je jasný novější a našlapanější musí vyhrát. Nicméně v tom zbytku fakt nevidim pokrok. Jestli je telefon 170x rychlejší a startuje o 20-50% rychleji…. Taky je krásně vidět jak nevhodná verze iOS dokáže zabít telefon, který chce Apple odstřihnout a pohřbít. V neposlední řadě je vidět jak je iOS čim dál ošklivější. Krásný vzhled prvních 3D ikon místo toho duhovýho mlíka dneska.
    Foťáky jsou čim dál lepší ale je už dneska na výběr i jiný rozlišení než nativní ? Já fotim prakticky jenom širokoúhle a ideálně max do 5-8 MPix. A jestli má foťák startovat 0,2s nebo 2s, to mně už nevytrhne. Za mně teda zbytečně moc investic a vývoje pro minimální posun kamkoliv vpřed. Zajímavější by bylo zapnout na všech telefonech wifi a zkoušet načítat stejnou wevowku. Věřim že v 80% případů by byl rozdíl v rychlosti načítání a zobrazení minimální. Ale jo, až někdy vyjdou s 2simkovym a maximálně 4-4,5″ iPhonem tak se zase vrátim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button