AktualityNovinky

Spotify pro své uživatele připravil neodolatelnou vánoční nabídku

Nejoblíbenější nástroj pro streamování hudby – Spofity připravil na konec roku pro své fanoušky neodolatelnou nabídku. Možná jste ji už také zaslechli v rámci neoblíbených reklam, bez kterých zkrátka bezplatné streamovaní hudby není možné. Právě těmto reklamám ale nyní můžete dát sbohem, navíc za velice lákavou cenu. Pokud si totiž do konce tohoto roku upgradujete svůj účet, Spotify vám všechny výhody prémiového účtu odemkne za pouhých 0,99EUR, tedy asi 27 korun.

12421441_10203987384763775_1049249530_n

To je lákavá nabídka sama o sobě. Ještě jsme ale neřekli to hlavní, za 99 centů si totiž koupíte placené členství hned na tři měsíce. Do konce března tak máte o hudbu dokonale postaráno. Nutno ale připomenout klasický chyták podobných nabídek. Po konci tří měsíční lhůty se vám totiž z účtu automaticky stáhne platba za další období. Tentokrát už ale samozřejmě v plné výši, která činí 5,99 EUR. Toto je ale naprosto standardní postup, který běžně aplikují všichni poskytovatelé podobných služeb.

Nezbývá nám tedy, než Spotify za tuto neodolatelnou nabídku poděkovat!

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button