Novinky

Spotify chce vlastní verzi Stories. Fanoušci díky nim nahlédnou do zákulisí umělců

Není tomu tak dávno, co svět šílel z nové funkce stories na Instagramu. Šlo o sdílení dočasných fotek, které nezapřelo svou inspiraci ve Snapchatu. Nedlouho poté následovala hotová mánie. Vlastní variaci mizejicích fotek začaly postupně představovat i další platformy, kromě Messengeru a Facebooku se objevily také na WhatsAppu, Youtubu a uvažovalo o nich dokonce také Airbnb. 

 

Po dvou letech to ovšem vypadalo, že mánie, kterou spustily Stories postupně utichla. Na Instagramu si funkce našla svoje místo a poměrně oblíbené se příběhy staly také na Facebooku a Messengeru, kde funkce prošla sloučením a nyní se sdílí automaticky na obou platformách. Teď však údajně vlastní verzi funkce stories začala testovat streamovací služba Spotify. 

Apple konečně zpřístupnil na Apple Watch Series 4 funkci EKG také pro české uživatele

Švédský konkurent Apple Music novinku pojmenovat Storyline a vznikla hlavně proto, aby umělci mohli se svými fanoušky sdílet důležité momenty své kariéry. Někteří umělci se o své soukromí dělí už nyní prostřednictvím funkce “Behind the lyrics”, kdy se zákulisní informace objevují během přehrávání hudby. Podle informací webu Techcrunch se však storyline svým fungováním velmi přiblíží Stories z Instagramu. 

Zdroj
Techcrunch
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close