Novinky

Spoluzakladatel Applu věří, že revoluční produkt má šanci představit jedině Tesla

Steve Wozniak je z pozice spoluzakladatele Applu osobou, které naslouchá většina technologického světa. Z toho důvodu je často hostem rozhovorů, kde novinářům odpovídá na otázky týkajících se inovací a pohledu na aktuální vývoj technologií. V jednom z posledních interview se nechal slyšet, že další velká věc, která může otřást globálním trhem, neponese logo Applu. Wozniak věří daleko více vsází na Teslu v čele s Elonem Muskem, který podle něho drží žezlo největšího vizionáře planety.

Příkladem je vůz Tesla Model S, v kterém se odrazily všechny Muskovi snahy a část jeho osobnosti. Wozniak dále dodal, že všechny věci a služby, které změnily svět, pocházely od mladých lidí. Apple je aktuálně jednou z nejhodnotnějších firem s masivní zásobou hotovosti.

Podívejte se na společnosti jako je Google, Facebook, Apple a Microsoft, které změnily svět. Všechny vzešli z přesvědčení a nápadů mladých lidí, kteří nepřišli z velkých firem.

Na první pohled se můžou tato fakta jevit jako ideální recept na úspěch, nicméně opak je pravdou. Korporátní prostředí a členitá hierarchie můžou ve finále negativně ovlivnit obratnost a dynamiku při vývoji revolučních produktů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button