Novinky

Společnost Trust představila nové příslušenství pro zařízení s USB-C

Společnost Trust představila své nové příslušenství určené pro zařízení s konektorem USB Type-C. Navazuje tak na první produkty od velkých společností Apple, Google nebo Dell osazených tímto rozhraním.

Nový konektor USB Type-C přináší oproti svým předchůdcům nejen menší velikost a uživatelsky přívětivý oboustranný design, ale také schopnost nabíjet zařízení či mnohem rychlejší přenos dat.

Snímek obrazovky 2016-01-23 v 9.35.42

V návaznosti na tento fakt a vzrůstající popularitu rozhraní USB Type-C uvádí Trust na trh široké portfolio kompatibilních produktů. Patří mezi ně jak běžné příslušenství, tak i redukce, adaptéry a rozbočovače, které zajistí propojení stávajících rozhraní a nastupující platformy během relativně dlouhého překlenovacího období. V rámci nabídky lze vybírat hned z několika produktů.

USB Type-C to VGA a USB Type-C to HDMI redukce umožňující USB obrazový signál připojit ke konektoru Type-C a propojit tak moderní notebook či jiné Type-C zařízení s klasickým televizorem, monitorem či projektorem. USB Type-C Cardreader je čtečka karet pro usnadnění přenosu dat z paměťových karet např. microSD, SD, MSI Duo do zařízení s USB Type-C.

Snímek obrazovky 2016-01-23 v 9.35.46

Výrobce nezapomněl ani na nejběžnější USB konektor Type-A a to například rozbočovačem USB Type-C to USB3.1 Converter pro jedno zařízení nebo USB Type-C 4Ports USB3.1 Hub až pro 4 zařízení.

Snímek obrazovky 2016-01-23 v 9.35.52

V rámci nabídky klasických produktů lze již nyní pořídit kompaktní myš USB Type-C retractable mini mouse. Ta uzpůsobena pro praváky i leváky a díky své nízké hmotnosti, velikosti a zatahovacímu kabelu nejvíce zaujme uživatele, kteří často cestují.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close