Novinky

Společnost Steam odhalila ve své databázi dva doposud nepředstavené MacBooky

Dva nespecifikované modely Macbooku byly spatřeny v průzkumu herní platformy Steam z listopadu 2022, který shromažďuje anonymní informace od uživatelů, kteří udělili souhlas se sledováním službě Steam o konkrétních detailech jejich počítačů, včetně modelu, typu procesoru, paměti a dalších.

V dané databázi byly modely s označením „Mac 14,6“ a „Mac 15,4“ spatřeny v seznamu, vedle modelových označení, které odpovídají Macu Studio, 13“ MacBooku Pro s M2, ‌MacBooku Air s M2 (recenze) a dalšími. Oba neznámé kousky „Mac 14,6“ a „Mac 15,4“ jsou zobrazeny s 0% využitím na platformě Steam, ale jejich umístění na seznamu naznačuje, že Apple pravděpodobně testuje, doposud nepředstavená zařízení s Apple čipy na herní platformě Steam. 

foto: Macrumors

Zajímavostí je, že to není poprvé, co jsme viděli odkaz na nespecifikovaný Mac s označením „Mac 14,6“. Stejný údaj byl spatřen ve dvou databázích benchmarku Geekbench s čipem ‌M2‌ Max, který bude pravděpodobně v připravovaných 14 palcových a 16 palcových MacBoocích Pro. Předpokládalo se, že Apple oznámí nové výkonnější modely během podzimu tohoto roku. Ovšem k tomuto představení nedošlo a musíme si tedy pravděpodobně počkat na některou z příštích konferencí. Často se dokonce hovoří už o prvním čtvrtletí roku 2023.

Očekává se, že připravované modely budou obsahovat čipy ‌M2‌ Pro a ‌M2‌ Max s vyšším výkonem a konfigurace s větší kapacitou sdílené paměti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button