Novinky

Společnost Kingston představila novou generaci extrémně rychlých SSD disků

Společnost Kingston Technology představila nové SSD úložiště A1000 PCIe NVMe. Jedná se o první disk Kingstonu s rozhraním M.2, který je určený pro běžné uživatele jako vstupní produkt k PCIe NVMe diskům s využitím technologie 3D NAND. A1000 se pyšní dvojnásobnou rychlostí jako klasické SATA SSD za cenu blízkou SATA diskům.

Nové SSD má jednostranný formát M.2 2280 (22mm x 80mm) a je tak ideální pro notebooky a počítače s omezeným prostorem pro SSD. Disk formátu PCIe NVMe přináší rozhraní Gen 3,0 x2, čtyř kanálový řadič Phison 5008 a 3D NAND Flash. Díky tomu má dvojnásobný výkon proti klasickým SSD připojených přes SATA SATA SSD s rychlostí zápisu až do 1500 MB/s a čtení 1000 MB/s, takže má extrémně rychlou reakci a velmi rychlou odezvu.

Ve společnosti Kingston jsme nadšení z vypuštění našeho nového základního SSD pro trh PCIe NVMe disků.  Disk je vytvořený s 3D NAND Flash pamětí, a proto je A1000 mnohem spolehlivější a odolnější, než pevný disk a přináší dvojnásobný výkon klasických SATA SSD disků. Nyní se všichni zákazníci mohou těšit na výhody PCIe disků za téměř stejnou cenu, jako mají SATA disky, ” říká Tony Hollingsbee, SSD Business Manager pro region EMEA, Kingston. “Zákazníci tak mohou snadno nahradit staré pevné disky, nebo starší druhy SSD novým diskem a zachovat přitom potřebný úložný prostor pro svoje aplikace, videa, fotografie a další.”

Disk A1000 je dostupný ve velikostech 240 GB, 480 GB and 960 GB a má omezenou pětiletou záruční dobu, bezplatnou technickou podporu a legendární spolehlivost značky Kingston. Více informací naleznete na webových stránkách výrobce.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button