Novinky

Spigen začal prodávat kryty pro iPhone 7, potvrdil tak finální design

Apple za několik málo dnů představí další generaci svých smartphonů. Podle dosavadních spekulací se premiéra modelů iPhone 7 a iPhone 7 Plus odehraje již 7. září na samostatné akci. Za poslední týdny jsme byli svědky zřejmě nejmasivnější série úniků, díky nimž je velmi těžké uvěřit, že nás kalifornský výrobce dokáže ještě něčím překvapit. Tipec spekulacím o hardwaru nyní utla společnost Spigen, která se zaměřuje na ochranné obaly pro chytré telefony. Na svých stránkách totiž zveřejnila kompletní portfolio krytů pro iPhone 7.

Snímek obrazovky 2016-08-23 v 10.24.57

Vybraní výrobci příslušenství dostávají s předstihem od Applu makety připravovaných iPhonů, aby mohli včas aktualizovat svou nabídku a reflektovat tak budoucí poptávku svých zákazníků. Co se týče iPhonu 7, z materiálů Spigenu lze vypozorovat větší optiku hlavního fotoaparátu, která má být v porovnání se současnou generací o čtvrtinu větší.

Čelní strana zařízení je téměř k nerozeznání od iPhonu 6/s (recenze), což definitivně potvrdilo zvěsti o velmi mírně pozměněném designu. Pohled na spodní stranu odhaluje dvojici krycích mřížek kryjící reproduktor s mikrofonem. Nesčetněkrát avizovanou informaci o chybějícím 3,5mm audiokonektoru nemá cenu již příliš rozebírat. Na celé zprávě je nejzajímavější skutečnost, že v nabídce Spigenu prozatím chybí obaly pro větší iPhone 7 Plus, jehož doménou má být duální fotoaparát.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button