AktualityNovinky

Soubor v OS X El Capitan prozradil podporu Split View pro iPad mini 4

O chystaném iPadu mini 4 se začíná objevovat stále více informací. Kromě plánované výbavy, která má být až na některé komponenty totožná s iPad Air 2 se můžeme údajně těšit na nativní podporu funkce rozdělení obrazovky na dvě části, kterou Apple nazývá Split View. Tato predikce je založena na souboru, který se ukrývá v desktopové verzi aplikace Safari. O jeho nalezení se zasloužil vývojář Hamza Sood, jenž se o svůj objev podělil s internetovou komunitou.

Snímek obrazovky 2015-08-12 v 20.16.58

Poslední dvě generace tabletu iPad mini podporují pouze limitovanou alternativou Picture-in-Picture, která uživatelům dává možnost nahlédnout do jiných aplikací v podobě úzkého pruhu. Toto omezení údajně pramení z nedostatku operační paměti, jejíž minimum je výrobcem stanoveno na rovné 2 GB.

ios-9-how-download

Připravovaný iPad mini 4 je dalším z řady velmi očekávaných produktů značky Apple pro letošní rok. Po zklamání z minulého roku se letos konečně dočkáme výraznějších inovací, po kterých řada uživatelů volá. Z politiky amerického giganta lze vycítit mírný pokles pozornosti od tabletů, které pro něj nejsou z hlediska prodejů tolik lukrativní jako například iPhony, které každé čtvrtletí trhají rekordy.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button