AktualityNovinky

Podívejte se jak bude vypadat chystaný iPad mini 4 [video]

V momentě, kdy Apple představil iPad mini 3, pro mnoho příznivců značky to znamenalo nemalé zklamání. Výrobce do třetí generace nevnesl žádná markantnější vylepšení a všechny novinky se v podstatě týkaly pouze integrované čtečky otisků Touch ID, která se poprvé objevila u iPhone 5s. U čtvrtého iPadu mini má ovšem dojít k napravení reputace, což potvrzují nově uniklé materiály a nákresy z rýsovacího programu CAD.

Další generace menšího iPadu se má pyšnit tloušťkou pouhých 6,1 milimetru, což je srovnatelná hodnota s aktuálním iPad Air 2. Další vylepšení se již odehrají pod kapotou, kam se nastěhuje procesor Apple A8, 2GB operační paměť a 8Mpx kamera iSight. K odhalení má dojít na samostatné akci a to konkrétně 9. září při příležitosti premiéry nových iPhonů. To by znamenalo odklon vůči minulým letům, kdy výrobce uváděl tablet měsíc po nových smartphonech.

V redakci si proto myslíme, že tato informace je pouze vykonstruována a nezakládá se na důvěryhodných zdrojích. Další zvěsti predikují příchod dvanáctipalcového iPadu Pro, který má obohatit produktovou linii o další zařízení pro náročnější uživatele a korporátní sféru.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button