Novinky

Sonos uvádí na český trh Roam SL: kompaktní bezdrátový reproduktor se špičkovým zvukem a dlouhou výdrží

Společnost Sonos se v poslední době začala více zaměřovat na přenosné reproduktory. V loňském roce jsme se dočkali uvedení modelu Sonos Roam, mezi jehož největší přednosti patří kompaktní rozměry a na poměry dané kategorie i nezvykle kvalitní přednes. V porovnání se svými většími sourozenci neztrácí ani z pohledu funkční výbavy zahrnující například podporu AirPlay 2, dlouhou výdrž, možnost napojení na hlasové asistenty či bezdrátové nabíjení.

Recenze Sonos Roam: přenosný, odolný a jednoznačně nejlepší reproduktor ve své kategorii

Zhruba po roce od uvedení modelu Roam přichází nově na český trh odlehčená verze Roam SL. Novinka disponuje totožnými parametry až na jednu věc. Z těla reproduktoru zmizel mikrofon, který lze jinak využít pro hlasové ovládání. Zbytek parametrů zůstává totožný s modelem Roam. Spolehnout se tak můžete na propracovaný multi-room systém, výdrž až 10 hodin (při 50% hlasitosti) či zvýšenou odolnost IP67, díky které Sonos Roam SL přežije ponoření pod vodní hladinu do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut.

Sonos Roam SL bude dostupný ve dvou barevných variantách – Shadow Black a Lunar White. Kromě připojení skrze Wi-Fi je k dispozici také Bluetooth, které poslouží zejména v momentech, kdy s reproduktorem vyrazíte mimo domov. Novinka se objeví na pultech tuzemských prodejců od 15. března za 4 490 Kč včetně daně.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button