Novinky

Sonos oslaví příchod jara a Velikonoc slevami na vybrané modely. Ušetřit můžete až 25 %

Doslova párkrát do roka se stane, že společnost Sonos vyrukuje se slevou akcí na své produkty. Pokaždé jde o malý svátek, jelikož Sonos patří mezi prémiové značky, které slevy nabízí opravdu jen velmi výjimečně. Pokud tedy patříte mezi fanoušky této kalifornské společnosti a potrpíte si na kvalitní audio, určitě vám přijde vhod prodejní akce, kterou Sonos oslavuje příchod jara a velikonočních svátků.

Slevy poběží u vybraných prodejců od pátka 22. března do úterý 2. dubna 2024. Cenové zvýhodnění dosahuje až 25 %, což představuje už celkem slušnou finanční úsporu.

Sonos Sub mini recenze
Sonos Sub mini | foto: Richard Streit

A co konkrétně si můžete od Sonosu pořídit za zvýhodněnou jarní cenu? Akce se sice nevztahuje na kompletní portfolio, ale na druhou stranu zahrnuje většinu nejžádanějších modelů. Ušetřit tedy můžete jak za reproduktory, tak i součásti domácího kina.

Sonos Beam

Pokud hledáte důstojný základ pro domácí kino, jistě vám udělá radost, že sleva se vtahuje také na nejnovější generaci soundbaru Sonos Beam (recenze), který bude k dostání za 10 990 Kč. Milovníci skutečně hlubokých basů pak budou moci využít slevy na oba nabízené subwoofery. Větší Sonos Sub vyjde na 17 990 Kč, menší, ale stále velmi výkonný Sonos Sub Mini (recenze) dočasně zlevní na 9 990 korun.

Sonos Era 100 recenze
Sonos Era 100 | foto: Richard Streit

Sonos nezapomněl zlevnit také jeden ze svých nejnovějších reproduktorů. Model Sonos Era 100 bude k dostání za velice příjemných 5 490 Kč, což je nabídka, které se bude odolávat jen s velkým zapřením.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

4 Komentáře

    1. Dobrý den,
      máte pravdu, šlo o tiskovou chybu, akce běží od pátka. Tak či onak, akce na Era 100 už rozhodně běží. Minimálně u Mall jej lze sehnat za zvýhodněnou cenu. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button