Novinky

Sonos Black Friday & Cyber Monday: pořízením vybraných reproduktorů můžete ušetřit až 2 600 Kč

Black Friday je mezi nakupujícími i prodejci velmi oblíbenou akcí. Přestože se tento termín váže k 29. listopadu, akční nabídky se často objevují s předstihem. Zatímco v zahraničí se Černý pátek nese v duchu opravdových slev, u nás lze nezřídka narazit na nepříliš férové nabídky. Naštěstí se najdou i světlé výjimky, jako je například Black Friday akce společnosti Sonos. Ta si připravila více než zajímavé slevy na nejprodávanější produkty – Sonos Beam, Sonos One, Sonos One SL a Sonos Sub. V závislosti na modelu lze ušetřit až 2 600 Kč.

Od čtvrtka 28. listopadu do pondělí 2. prosince 2019 bude možné zakoupit produkty Sonos Beam, Sonos One, Sonos One SL a Sonos Sub za následující ceny:

Všechny výše zmíněné produkty lze pořídit za zvýhodněnou cenu na oficiálním webu Sonos a u všech autorizovaných prodejců.

Když se řekne Sonos, minimálně audiofilům naskočí slovíčka jako multiroom, design a špičkový zvuk. To jsou totiž základní pojmy, které spojují všechny produkty od této kalifornské značky, která na trhu působí od roku 2002. Pokud se o reproduktorech této společnosti chcete dozvědět více informací, můžete si přečíst naše recenze na modely Sonos One (2. generace) a Sonos Play:5.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close