Novinky

Sociální síť BeReal chystá propojení se Spotify. Jak bude integrace vypadat?

Jednou z nejpopulárnějších sociálních aplikací současnosti je BeReal, kterou si oblíbila především mladší generace. Principem je sdílení svých běžných čínností mezi přáteli nebo rodinou. Každý den, v předem neznámou hodinu, vás vyzve aplikace k vyfocení fotografie z předního i zadního fotoaparátu vašeho telefonu, kterou následně v aplikaci nasdílíte. Žádné filtry, žádné hashtagy. Pokud tak neučiníte, neuvidíte, co dělají vaši přátelé. Princip je velmi jednoduchý a celosvětová popularita obrovská. Ne nadarmo se dle Applu stal BeReal aplikací roku.

Aby však síť byla pro uživatele ještě zajímavější, vývojáři pracují na integraci Spotify přímo do BeReal. Nebude však nutné do příspěvku skladby vybírat, jako je tomu například u stories na Instagramu. Aplikace sama rozpozná, jakou skladbu v momentě vyfocení posloucháte a do příspěvku ji přidá automaticky, včetně odkazu na skladbu přímo na Spotify. Stejně to bude fungovat i v případě, že budete poslouchat například podcast, samozřejmě opět skrze Spotify.

zdroj: 9to5mac.com

Prozatím není jasné, kdy bude funkce v BeReal dostupná pro všechny. Vývojář Alessandro Paluzzi však uvedl, že je toto spojení ve finální fázi implementace do aplikace pro iOS a Android. Datum uvolnění funkce by tedy nemělo být daleko.

Slyšeli jste už o aplikaci BeReal? Používáte ji přímo vy nebo například vaše děti? Myslíte, že spojením se Spotify pomůže k rozšíření základny uživatelů?

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button