AktualityNovinky

Skupina zlodějů odcizila prototyp iPadu

Zaměstananec Applu se stal obětí domácí loupěže, při které mu bylo odcizeno několik osobních věcí. Zločinci si kromě elektroniky odnesly hotovost ve výši 7500 USD (zhruba 200 000 Kč), léky na předpis a testovací prototyp iPadu. Zveřejněná zpráva už bohužel nepopisuje, zda se jednalo o další generaci tabletu, nebo starší zkušební zařízení. Dvacetiletý mladík vyvázl bez újmy na zdraví a díky pohotové práci policejních složek se podařilo útočníky brzy dohledat. Odcizené věci se však nepodařilo zajistit a proto je dost možné, že je zlodějská skupinka stačila svůj lup zpěněžit na černém trhu či v zastavárně. Poslední aféra s připravovaným produktem Applu se odehrála před několika roky, kdy podnapilý inženýr ztratil iPhone 4 v jednom z amerických barů.

20141028_ipad-mini3_0026-640x426
Okradený zaměstnanec neprozradil, zda se při loupeži ztratil prototyp připravovaného tabletu, nebo zda se jednalo o starší kousek.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button