Novinky

Shazam si v nové verzi přidáte do widgetu. Bude nabízet několik zajímavých funkcí

S představením operačního systému iOS 14 přišla jedna z velmi žádaných funkcí, widgety. Doplňky na vaši plochu, které vám velmi zpříjemní každodenní používání vašeho iPhonu. Od uvedení iOS 14 už uběhla nějaká doba a mnoho aplikací se na novou funkci adaptovalo přidáním nativní podpory. Nově se k těmto aplikacím přidává další titul, kterou je známá službu Shazam.

Widgety aplikace Shazam přicházejí ve třech velikostech. Nejmenší čtvercový widget vám nabízí pohled na naposledy naskenovanou skladbu. Středně velký, obdelníkový widget vám vypíše tři naposledy naskenované skladby a největší verze widgetu vám nabídne výpis posledních čtyř hledání.

Zdroj: Macrumors

V roce 2018 byla aplikace Shazam odkoupena společností Apple. V poslední době si tak můžeme všímat, že Apple začíná s integrováním Shazam přímo do iOS. Před nedávnou dobou Apple přidal do ovládacího centra v iOS vlastní tlačítko, které vám ihned naskenuje právě hrající hudbu. Podobný systém se objeví i na widgetu. V jeho pravém horním rohu se nachází logo, na které když kliknete, Shazam ihned začne hledat právě hrající muziku.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button