Novinky

Sháníte nebo prodáváte starší Apple zažízení? CeskyMac.cz pro vás spustil Apple bazar

Pořízení Apple zařízení není zrovna levnou záležitostí. Ve spoustě případů tak nejrozumnější variantou zůstává pořízení staršího kusu, který ještě do starého železa nepatří. Jak se ale v nepřeberném množství různých, více či méně důvěryhodným bazarů a portálů vyznat?

snimek-obrazovky-2016-11-29-v-19-27-13

Tato otázka nás v redakci tak dlouho trápila, až nás dovedla k jedinému řešení. Na Facebooku jsme pro vás spustili inzertní skupinu, o kterou se budeme sami starat a spravovat. Pokud tedy máte jablečný produkt, o kterém si myslíte, že by ještě mohl udělat radost někomu jinému, či právě naopak kus nové elektroniky sháníte, přidejte se do našeho Apple bazaru. Už nyní jsou k dispozici první produkty. Postupem času budou samozřejmě další kousky (nejen) jablečné elektroniky přibývat. Pokud nemáte jasno jaký model či konkrétní kus daného si vybrat, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s pátráním poradíme.

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close