iOSiPhoneiPodNovinky

Settle Up (Dlužníček) 1.7: Mějte skupinové výdaje pod kontrolou

[appstore id=464659325]

Settle Up (Dlužníček) 1.7: Mějte skupinové výdaje pod kontrolou

Nezbytná aplikace pro všechny, kteří potřebují udržet pořádek ve společných výdajích

Bioport Software Labs,  společnost specializující se na vývoj mobilních aplikací, oznámila vydání důležité aktualizace své aplikace Settle Up (Dlužníček) s mnoha novými funkcemi. Dlužníček, který je k dispozici již od roku 2011, je nezbytnou aplikací pro přátele, spolubydlící, nebo kolegy, kteří potřebují udržet pořádek ve společných výdajích. Aplikace se hodí, když plánujete výlet ve skupině nebo párty a neustále řešíte “kdo co platil” a “kdo by měl platit teď”. Celkem si Dlužníčka stáhlo více než 100 000 lidí, průměrné hodnocení je 4,7 hvězdičky a k dispozici je překlad do 17 jazyků.

Díky Dlužníčkovi budou mít uživatelé při ruce šikovnou aplikaci, která má za každých okolností přehled, kdo co zaplatil, kolik lidí se na platbě podílelo, a jak je možné dlužnou částku vyrovnat. Důvody proč vlastnit a používat tuto aplikaci podtrhuje vývojář a spolumajitel Bioport Software Labs, Vladislav Musial: “Každý někdy vyrazil s partou na výlet a zjistil, že se vyskytla spousta společných výdajů, které je třeba zaznamenat a později vyřešit. Začne to plnou nádrží na první benzínce, následuje  placením za parkovné, nákupem surovin na společné vaření a na závěr se zaplatí kreditkou v hospodě. Na konci povedeného výletu zjistíte, že celý seznam účtenek narostl do obřích rozměrů, a šance to rozumně rozpočítat, aniž by došlo k dohadům, je skoro nulová”. Přesně s tímto záměrem byl Dlužníček navržen, avšak hodit se může i partě spolubydlících, kolegům v práci, rodinám a nebo párům, kteří chtějí mít mezi sebou srovnané účty.

Velkou výhodou aplikace je, že díky cloud synchronizaci komunikuje s telefony všech členů skupiny, kteří si Dlužníčka také stáhli. To jim následně dává možnost aktivně zadávat jednotlivé položky v rámci své skupiny. Dlužníček samozřejmě funguje i v offline režimu, kdy jeden uživatel zadává všechny potřebné informace a tyto informace sdílí s ostatními členy přes e-mail. Aby závěrečné vyrovnání bylo co nejjednodušší, poskytuje Dlužníček rady o tom, kdo má platit příště. Sníží se tím poměrné částky a vyrovnání proběhne hladce.

Nový Dlužníček vylepšuje uživatelské rozhraní aplikace. Předělali jsme obrazovku pro vytváření a editaci skupin a jejich členů, takže celý proces vytváření a editace skupiny je teď mnohem jednodušší a rychlejší. Aplikaci jsme také optimalizovali pro plynulejší odezvu uživatelského rozhraní. Přibylo také mnoho malých, ale užitečných funkcí, které jistě mnozí uživatelé ocení. Jednou z nich je možnost deaktivovat člena skupiny. Tento člen se poté neúčastní nových plateb a nefiguruje ani v platbě typu “za všechny”. Další funkcí po které uživatelé volali a kterou jsme přidali je napovídání dříve použitých důvodů platby.

Klíčové vlastnosti:

  • Synchronizace mezi iPhone a Android telefony – plně funkční i offline
  • Příjemné uživatelské prostředí a stylová grafika
  • Možnost mít více skupin a rychle mezi nimi přepínat
  • Kalkulačka pro dílčí platby
  • Možnost připojit fotografii účtenky
  • Seznam plateb s exportem na e-mail
  • Vyrovnání dluhů ve skupině – řešeno minimálním počtem transakcí
  • Rovnoměrné i nerovnoměrné dělení plateb
  • Podpora více měn
  • Přeloženo do 17 jazyků

Cena a dostupnost:

Settle Up (Dlužníček) je k dispozici pro iPhone, iPad a iPod Touch za 2,69 € celosvětově prostřednictvím App Store v kategorii Finance. Pro účely recenze můžete požádat o promo kód a stáhnout si tak Dlužníčka zdarma. Na Google Play je také k dispozici verze pro Android.

Podporované jazyky:

Dlužníček je nyní k dispozici v angličtině, katalánštině, češtině, slovenštině, dánštině, holandštině, francouzštině, němčině, řečtině, maďarštině, italštině, polštině, portugalštině, brazilské portugalštině, španělštině, švédštině, vietnamštině.

Odkazy:

Historie a pozadí aplikace:

Settle Up (Dlužníček) byl původně koncipován talentovaným vývojářem Davidem “Destilem” Vávrou jako Android projekt v jeho diplomové práci. Později vyhrál cenu vývojáře soutěže na aDevCamp. Android verze také získala Vodafone divokou karta v soutěži AppParade.
Bioport je kreativní studio se sídlem v Praze, které nabízí profesionální služby v oblasti grafického designu, web designu, webových projektů, vývoje a marketingu mobilních aplikací. Pro tento projekt se Bioport spojil s Davidem ”Destilem” Vávrou a vytvořil verzi pro iPhone a jeho kompletní uživatelské prostředí.
[app url=”http://clkuk.tradedoubler.com/click?p=211219&a=2129583&url=https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Fcz%2Fapp%2Fsettle-up-group-expense-manager%2Fid464659325%3Fmt%3D8%26uo%3D4%26partnerId%3D2003″]

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button