Novinky

Samsung zatlačil na jednoho ze svých partnerů a ze stránek iFixit zmizela rozborka skládacího Galaxy Fold

Minulý týden jsme vás informovali o rozborce Samsungu Galaxy Fold, která pro jihokorejského molocha nedopadla vůbec dobře. Společnost iFixit během pitvy odhalila, že konstrukce skládacího telefonu je mimořádně náchylná k vniknutí nečistot, což může vést až k selhání ohebného displeje.

Rozbor, kterým iFixit podrobuje i každou novinky z dílny Applu, se nyní dočkal nečekané dohry. Samsung totiž iFixit požádal, aby článek o pitvě technologické novinky stáhl. Materiály ze stránek opravárenské společnosti nyní opravdu zmizely. “Galaxy Fold nám poskytl prověřený partner. Samsung prostřednictvím tohoto partnera požádal, aby iFixit smazal svou rozborku. Ačkoliv nejsme nijak povinni takový krok učinit, z respektu k našemu partnerovi jsme se rozhodli tento článek stáhnout do doby než Samsung Galaxy Fold vstoupí do prodeje,” vysvětlila společnost iFixit svůj neobvyklý krok. 

Český Mac hledá posily: staň se součástí našeho týmu

I bez rozborky od iFixit však mediální pokrytí ohledně Galaxy Fold rozhodně není takové, jaké si Samsung představoval. První recenze totiž ukázaly, že první skládací smartphone je zatím spíše prototyp, na kterém ještě Samsung musí zapracovat. Recenzenti například uvádí, že smartphonu po několika ohnutí přestane fungovat obrazovka. Samsung se tak nejspíše bude muset vrátit k rýsovacím prknům a konstrukci své novinky zesílit. Už nyní je jasné, že Samsung Galaxy Fold se na pulty obchodů dostane později než bylo původně plánováno. 

Zdroj
Macrumors
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close