Novinky

Sada Microsoft Office pro Mac nebyla nikdy levnější. Doživotní licence vyjde na necelých 38 Eur

Co takhle si pořídit nejoblíbenější kancelářský balík s 84% slevou. Díky nabídce internetového obchodu Godeal24 si totiž můžete koupit doživotní licenci Microsoft Office 2021 za pouhých 37,28 Eur. Jelikož se jedná pouze o dočasnou nabídku, doporučujeme vám příliš dlouho neváhat. Tato ojedinělá akce bude aktivní pouze po sedm dní a potom nenávratně skončí.

Ačkoli Apple nabízí vlastní sadu kancelářského softwaru, nic se nevyrovná klasice jako je Word, Excel a dalším programů, které jsou součástí sady Microsoft Office. Godeal24 nabízí balíček Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac, který zahrnuje přístup ke všem nejdůležitějším nástrojům včetně již zmíněného Wordu, Excelu, ale také PowerPointu, Outlooku, Tams a OneDrive.

Doživotní licence znamená, že zaplatíte pouze jednou, abyste získali přístup ke všem těmto vynikajícím programům. Ti z vás, kteří chtějí Microsoft Office pro operační systém Windows, si mohou MS Office Professional pořídit dokonce za pouhých 26,75 Eur. Kromě toho má Godeal24 připravené také další zajímavé nabídky na licence Windows 10/11 od 7 Eur. Ovšem pozor, jedná o časově omezenou nabídku, která brzy skončí!

Až 62% sleva na Microsoft Office (slevový kód: MAC62)

Licence operačního systému Windows (slevový kód: MAC50)

Výhodné balíčky s 62% slevou (slevový kód: MAC62)

Až 50 % sleva na Windows a MS Office (slevový kód: MAC50)

Další nástroje pro za ty nejlepší ceny

Na Godeal24 můžete díky speciálním akcím ušetřit spousty peněz. Zlevněné licence Windows a Microsoft Office nejsou jedinými prodejními artikly. Na e-shopu najdete také řadu dalších oblíbených nástrojů a programů. Godeal24 patří mezi ověřené prodejce, kteří si zakládají na maximální spokojenosti všech svých zákazníků. Můžete se tedy spolehnout, že jakákoli vámi zakoupená licence bude 100% funkční.

Mezi další přednosti Godeal24 patří jednoduchý nákup s doručením na e-mail bezprostředně po úspěšném zaplacení objednávky. Že Godeal24 patří mezi solidní prodejce vypovídá také hodnocení 98 % na globální platformě TrustPilot, kde uživatelé hodnotí své nákupy. Všichni zákazníci navíc dostávají doživotní záruku na zakoupené licence a 24/7 přístup k technické podpoře, která je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoli dotazem.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button