Mac

S aplikací Airflow je streamování filmů do Apple TV jedna radost

Pokud hledáte způsob, jak streamovat filmy z vašeho Macu či Windows počítače do Apple TV, tak pro vás máme tip na skvělou aplikaci. Jmenuje se Airflow, je naprosto spolehlivá a přehraje cokoli. 

Ne všechny typy video souborů jdou nativně streamovat z macOS do Apple TV. Osobně jsem se setkal jen s podporou formátu .mp4 v přehrávačí QuickTime, který nabízí AirPlay přímo do Apple TV. V QuickTime ale bohužel nespustíte formáty, jako je například AVI, MVK a mnohé další.

To vše naštěstí řeší aplikace Airflow, kterou si lze na zkoušku stáhnout zdarma pro macOS a Windows 10. Pokud se vám bude aplikace líbit a shledáte ji užitečnou, lze si zakoupit licenci za vámi určenou částku. Licence vás tak může stát například 5 euro, nebo také 20 euro. Záleží na vás. 

Stabilita a podpora titulků

Funkčně je aplikace velice jednoduchá. Stačí vybrat zařízení, do kterého chcete streamovat, přetáhnout do ní daný film, respektive video soubor, a je hotovo. Airflow také podporuje externí titulky a to včetně českých znaků. Osobně používám Airflow již druhým rokem a jsem naprosto spokojen. Aplikace si také rozumí s Google Chromecast, takže nemusíte mít nutně Apple TV. 

Oficiální stránky aplikace naleznete ZDE.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close